Genel Güncel

Didim Belediyesi Soğuk Havalarda Vatandaşa Sıcak Çorba İkram Ediyor

Bahattin ALBAYRAK / DİDİM / (Aydın), – Aydın’ın Didim ilçesinde vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunuluyor. Vatandaşların ise soğuk günlerde, sıcak çorba ile yüzleri gülüyor. Didim Belediyesi, soğuk havaların etkili olduğu..

Didim Belediyesi Soğuk Havalarda Vatandaşa Sıcak Çorba İkram Ediyor

Bahattin ALBAYRAK / DİDİM / (Aydın), – Aydın’ın Didim ilçesinde vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunuluyor. Vatandaşların ise soğuk günlerde, sıcak çorba ile yüzleri gülüyor. Didim Belediyesi, soğuk havaların etkili olduğu bu günlerde sıcak çorba ikramı ile vatandaşların içlerini ısıtmaya devam ediyor.
Didim İlçesinde gerçekleştirdiği sosyal projeler ile vatandaşların gönüllerine dokunan Didim Belediyesi, hava sıcaklıklarının düştüğü bu günlerde, kentin belirli noktalarında sıcak çorba ikramı ile vatandaşların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Didim Belediyesi tarafından Cumhuriyet Kent Meydanı’na konulan ikram aracına giden vatandaşlar çorbalarını alarak içiyorlar.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Biz Didim Belediyesi olarak sıcak çorba ikramımızla, soğuk kış günlerinde vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdürüyoruz. Didim Belediyesi ekiplerimiz, her hafta Salı günleri Cumhuriyet Meydanı’nda, Cuma günleri Merkez cami önünde vatandaşlarımıza çorba ikramı gerçekleştirecekler. Tüm halkımızı çorba ikramımıza bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL