Güncel Gündem

Didim Akbük’te bulunan 5 yıldızlı Maxeria otel personeli gönüllerince eğlendi

Bahattin ALBAYRAK / DİDİM / (Aydın), – Didim Akbük’te bulunan 5 yıldızlı Maxeria otel personeli gönüllerince eğlendi. Didim/Akbük de Hizmet veren 5 yıldızlı Maxeria Otel çalışanları yılın stres ve yorgunluğunu..

Didim Akbük’te bulunan 5 yıldızlı Maxeria otel personeli gönüllerince eğlendi

Bahattin ALBAYRAK / DİDİM / (Aydın), – Didim Akbük’te bulunan 5 yıldızlı Maxeria otel personeli gönüllerince eğlendi. Didim/Akbük de Hizmet veren 5 yıldızlı Maxeria Otel çalışanları yılın stres ve yorgunluğunu eğlenerek çıkarttı. 2022 yılı çalışmalarına yüksek bir moral ile başladılar.
Didim ilçesinin Akbük Mahallesinde yaz kış yılın 12 ayında hizmet veren 5 yıldızlı tek oteli unvanına sahip Maxeria otel sahibi Hasan Aşkın, personeline eğlence gecesi düzenleyerek, çalışanlarına 2022 yılı için moral verdi.
Düzenlenen moral gecesinde konuklara bazı hizmetleri otel yöneticileri yaparak çalışanlarına moral verdiler.
Maxeria otel sahibi Hasan Aşkın moral gecesinde yaptığı açıklamasında, “Otelimiz Didim ilçesinin Akbük Mahallesinde yaz kış 12 ay hizmet vererek bölge turizmine katkı sağlamaktadır. Otel çalışanlarımız yıl boyu özveri ile hizmet ettiler. Pandemiye rağmen oldukça yoğun ve doluluk oranı Yüzde 95’lere varan bir sezonu geride bıraktık.
Maxeria otel olarak yılın 12 ayı hizmet vererek özveri ile görev yapan çalışanlarımızı mağdur etmemeye özen göstermekteyiz. Çalışanlarımız yıl boyu hizmet anlayışlarında başarı gösterdiler. Bizde Otel Yöneticileri olarak bu moral gecesini özverili çalışanlarımıza moral gecesi olarak düzenledik. Ben kendilerine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ediyor Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL