Güncel Gündem Siyaset

Deva Partisi Tarım Fuarı’ndaydı

Aydın’da bu yıl 9.cusu gerçekleşen Aydın Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Deva Partisi il başkanı Meltem Gürler ve yönetim kurulu üyeleri bir ziyaret gerçekleştirdi. Tüm standları ziyaret eden heyet, Deva..

Deva Partisi Tarım Fuarı’ndaydı

Aydın’da bu yıl 9.cusu gerçekleşen Aydın Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Deva Partisi il başkanı Meltem Gürler ve yönetim kurulu üyeleri bir ziyaret gerçekleştirdi.

Tüm standları ziyaret eden heyet, Deva Partisi Tarım Eylem Planı broşürlerini katılımcılar ve ziyaretçilerle paylaştı.   Tarımda dönüşüm, finansman, teknoloji, istihdam, atılım gibi başlıklarda ortaya konan Tarım Eylem Planı, 90 ve 360 günlük hedefler halinde 56 maddeden oluşuyor. 

Deva Partisi Aydın İl Başkanı Gürler “Ülkemizin en önemli meselelerinden olan “Tarım” konusu, partimizin de üzerinde titizlikle çalıştığı konuların başında geliyor. Biz de bulunduğumuz bölgelerde tarım alanında çalışan, üreten herkesle sürekli temas ve istişare halindeyiz. Zira eylem planlarımız her daim katkıya açık ve alandaki deneyim ve birikimlerden yararlanmaya hazırız” dedi.   

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL