Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

CUMHUR İTTİFAKI, GERMENCİK’E ÇIKARMA YAPTI

CUMHUR İTTİFAKI, GERMENCİK’E ÇIKARMA YAPTI
29 Ocak 2019 - 14:46

MHP aydın il Başkanı Burak Pehlivan, Cumhur ittifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa savaş, Efeler Belediye Başkan adayı Ümmet Akın, Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın, Germencik Ak Parti ve MHP ilçe başkanları ve yönetimleri Germencik Türk Burcu parkında kahvaltı programında muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.

İl Başkanı Burak Pehlivan. 15 Temmuz sonrasında oluşan Yenikapı ruhuyla bugün buradayız dedi. Birlik ve beraberlik içerisinde Aydını ve İlçelerini cumhur ittifakı ile kazanacağız derken;

Efeler belediye Başkan Adayı Ümmet Akın cumhur ittifakının Aydın için şanslı bir dönem olacağını belirtti. Akın Germencik Cumhur İttifakı adayı İsmet Akının belediyecilikten gelme dürüst ve işi bilen bir arkadaşımız. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetlerin devamını sağlayacağından eminim. Bu yolda hep birlikte hareket edeceğiz” dedi.

Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın “Germencik’te Ak Parti ve MHP ilçe teşkilatlarımız bir arada kenetlenerek çalışıyor, 1 Nisan sabahı kazanan bir Germencik için gece gündüz demeden yürüyoruz. Aydın Büyükşehir adayımız Mustafa Savaş ve Efeler Belediye Başkan adayımız Ümmet Akın ile bu yolda birlikte güçlü bir şekilde ilerleyeceğiz” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş ise Cumhur İttifakı ile Aydına ve 17 ilçemize büyük hizmetler getireceğiz, yapacağımız projeleri, üretime öncelik vererek kazanan bir Aydını ve parmakla gösterilen bir Aydın inşa edeceğiz “dedi. Kahvaltı programı sonrasında çarşıda esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Cumhur İttifakı adayları bu süreçte destek olan herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.