SON DAKİKA

Günaydın Aydın Haber

Cuma Meclis Gündemi Belli Oldu

Cuma Meclis Gündemi Belli Oldu
Okundu
30 Eylül 2021 - 22:02

BELEDİYE MECLİSİNİN 01/10/2021 CUMA GÜNÜ SAAT 16:00’DA
BELEDİYE MECLİS SALONUNDA YAPACAK OLDUĞU
TOPLANTIYA AİT GÜNDEMDİR.

1- Zabıt Özetinin okunması.

2- Belediyemiz Norm Kadrolarında boş bulunan AH sınıfına tabi 1 adet 3. Derece Avukat kadrosuna 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49’ uncu maddesinin 3’ üncü fıkrası gereğince 1 adet sözleşmeli personele aylık 2021 yılı olarak Hazine ve Maliye Bakanlığınca tespit edilen unvanların karşılarında belirtilen ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa göre belirtilen derece ve kademe için esas alınan ücret tutarı ile yine aynı Bakanlıkça belirlenen II Sayılı Cetvelde Tam Zamanlı sözleşmeli personele de memurlar için ödenen ek ödeme oranında ödeme yapılması hususunun görüşülmesi.

3- İlçemizde faaliyet gösteren spor kulüplerine 2021 – 2022 sezonunda dağıtılmak üzere nakdi yardım yapılması hususunun görüşülmesi.

4- 2021 yılı Gelir Ücret tarifesinde değişiklik yapılması hususunun görüşülmesi.

5- 2022 yılı Performans Programının görüşülmesi.

6- 2022 yılı Gelir Ücret Tarifesinin görüşülmesi.

7- 2022 yılı ve izleyen iki yıla ait Gelir ve Gider Bütçesinin görüşülmesi.

8- İlimiz Efeler İlçesi Işıklı Mahallesi 1615 parsel nolu nazım imar planında Kamu Hizmet Alanına (Tarım İl Müdürlüğü) kalan taşınmaz için koşullu Resmi Kurum Alanı (Tarım ve Orman Müdürlüğü) kullanımı getirmesi amaçlı uygulama imar önerisi hususunun görüşülmesi.

9- İlimiz Efeler İlçesi Meşrutiyet Mahallesi 6787 ada 1 ve 2 parsel nolu imar planına göre ticaret alanında kalan taşınmazlar ve kitle nizam ticaret alanında kalan taşınmazlar için koşullu Ticaret Alanı kullanımı getirilmesi amaçlı uygulama imar planı değişikliği hususunun görüşülmesi.

     M. Fatih ATAY
    Belediye Başkanı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Tüm Hakları Saklıdır. gunaydinaydin.com - Copyright © 2017-2021