Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

CHP NAZİLLİ’DE ARSLAN DÖNEMİ

CHP NAZİLLİ’DE ARSLAN DÖNEMİ
10 Şubat 2020 - 14:14

Cumhuriyet Halk partisi Nazilli İlçe Kadın Kolları 14.Olağan Kongresi’nde Gamze Arslan 224 delegenin oyunu alarak CHP Nazilli Kadın Koları Başkanlığına seçildi.

Cumhuriyet Halk partisi Nazilli İlçe Kadın Kolları 14.Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede Beyaz Liste ile Gamze Arslan, Kırmızı Liste ile Nilgün Aktaş yarıştı. 350 üyenin oy kullandığı kongrede Beyaz Liste ile giren Gamze Arslan 224, Kırmızı Liste ile giren Nilgün Aktaş 124 oy aldı. 100 oy fark ile CHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gamze Arslan seçildi.

Kongreye, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, CHP Aydın Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkan adayı Cihat Öztürk ve partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongre, yapılan konuşmalarla devam etti. Konuşmaların ardından oylamaya geçildi.

Kongreyi kazanan CHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gamze Arslan “Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi oldu. İktidara çok yaklaştık, bunu farkettik. Biriz beraberiz. Herkes kazandı. En kısa sürede zaman kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağız. İlk başta destek olan muhtarlarımızı, derneklerimizi ziyaret edeceğiz. Pazartesi’den itibaren çalışmaya başlıyoruz. İktidara giderken hep birlikte biz olup çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Haber: Hüseyin ÇARPAR

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.