Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

CHP MİLLETVEKİLLERİ İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

CHP MİLLETVEKİLLERİ İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
06 Mayıs 2019 - 2:47

31 Mart seçimlerinin ardından ilçe ziyaretlerini sürdüren CHP heyeti Bozdoğanda partililer ile bir araya geldi.

CHP İl Başkanı ve milletvekillerinden oluşan heyeti CHP Bozdoğan ilçe başkanı Hasan Karayer ve partililer karşıladı.

CHP PM üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekli Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve il yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği Bozdoğan ziyareti için teşekkür eden İlçe Başkanı Hasan Karayer “seçim süresince bizlere destek veren emek harcayan herkese teşekkür ederim. İl Başkanım ve milletvekillerime de ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek ilerleyen günlerde değerlendirme toplantısı yapılacağını belirtti.

31 Mart seçimlerinde Aydın’da başarılı olduklarını ifade eden İl Başkanı Ali Çankır “15 yıldır Bozdoğanda alnımız açık başımız dik bir şekilde hizmet ettik. Demokrasinin gereği seçimdir sandıktır. Sandıktan çıkan sonuçları değerlendirip analizini yapacağız. Aydın’da kaybettiğimiz yerleri geri aldık. Bozdoğanıda 2023 de tekrar kazanmak için çalışacağız” diye konuştu.

Millet İttifakı olarak büyük başarı elde edildiğinin altını çizen CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül “Aydın’da başarı elde ettik ancak Bozdoğan’da yol kazası oldu. Bozdoğan’da Büyükşehirin hizmetleri devam edecek., bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler her zaman yanınızdayız. Bozdoğana yapılacak hizmetlerin, çiftçinin sorunlarının, esnafın sorunlarının da takipçisi olacağız. Jeotermalin de takipçisi olacağız. Bu güzelim Bozdoğan’ın havasının suyunun kirlenmemesi için mücadelemizi sürdüreceğiz.” Diye konuştu.

Seçim sonuçlarının değerlendirmesinin daha sonra yapılacağını belirten PM üyesi ve Aydın milletvekili Bülent Tezcan “15 yıldır Bozdoğan’da hizmet eden iyi hizmet eden bir belediye başkanımız vardı. Halkın takdiri bu yönde oldu. Önümüzdeki günlerde her kaybın da bir değerlendirmesini elbette yapacağız. Burada değerlendirme yaparken hiç kimseyi yıpratma yönelik olmayacak. Bir Seçim bitti ama ertesi günü 5 sene sonra secimi nasıl kazanırız onun hesabını yaparak bütün kadrolarımızla eksiğimiz nerede idi bunu araştırıp yola devam edeceğiz. 2004 de seçimi ilk nasıl kazandıysak yine kazanacağız. O dönemde Hikmet Saatçi ilçe başkanı idi. ince ince çalıştık ve kazandık. İmkansız denen Bozdoğan da secimi kazandık ve 3 dönem devam ettik. Hesaplaşma mantığı ile değil bir sonraki dönem için çalışacağız. Büyükşehir de çalıştı Bozdoğan da çalıştı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çercioğluna emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Aydın da birlik içerisinde bu secimi yürüttük. Millet İttifakı olarak kampanyayı sağlıklı bir şekilde yürüten il başkanıma ve yönetimine de çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.