Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

CHP BOZDOĞAN’DAN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

CHP BOZDOĞAN’DAN İYİ PARTİ’YE ZİYARET
21 Ocak 2019 - 15:52

Bozdoğan CHP İlçe teşkilatı, İYİ Parti Bozdoğan’a yeni atanan İlçe Başkanı Erhan Algan ve yeni yönetimini ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Kareyer ve Yönetim Kurulu Üyeleri göreve yeni atanan İYİ Parti Bozdoğan İlçe Başkanı Erhan Algan ve Yönetimine “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular.

CHP Bozdoğan ilçe teşkilatının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Erhan Algan ‘15 ay önce Türkiye İyi Olacak diyerek çıktığımız yolda partimize  gösterilen ilgi ve teveccühten ötürü öncelikle tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. 15 ay önce kapılarını açtığımız İyi Parti ilçe teşkilatımızı ilk olarak ziyarette bulanan siyasi parti CHP oldu. CHP Bozdoğan ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Kapıların herkese açık olduğunu belirten Algan “Bu ziyaretlerin sadece seçim dönemlerinde değil, ortak paydamız olan Bozdoğan için bir araya gelip istişareler yapmamız gerekir. CHP teşkilatının atmış olduğu bu güzel adım için tekrar teşekkür ediyorum. Bozdoğan’da İYİ şeyler olması için bir araya gelmeye hazırız” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkan’ı Erhan Algan CHP İlçe Yönetimi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer ve teşkilatına teşekkür etti.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.