Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

CHP Aydın’da kongre takvimi belli oldu

CHP Aydın’da kongre takvimi belli oldu
03 Aralık 2019 - 20:40

CHP 37. Olağan Kurultay süreci başlıyor. CHP’de mahallerdeki temsilcilerin seçilmesinin ardından ilçe ve il kongrelerinin yapılmasıyla birlikte kurultay takvimi işleyecek

CHP Aydın İl Başkanlığı tarafından kongre takvimi açıklandı. Mahalle delegele seçimlerinin tamamlanmasının ardından İlçe kongreleri 14 Aralık’ta Efeler’de başlayacak, 20 Aralık’ta Bozdoğan’da ve 12 Ocak’ta Karpuzlu’da yapılacak kongre ile tamamlanacak. İlçe kongrelerinin ardından Şubat ayında CHP Aydın il kongresi gerçekleştirilecek.

Delege seçimlerinin tamamlandığını belirten CHP AYDIN İL BAŞKANI ALİ ÇANKIR “31 Mart’ta yerelde başardığımızı merkezi iktidarda da başarmakta kararlı olan partimizin demokratik olgunlukla gerçekleştirdiği delege seçimlerimiz sonuçlanmıştır.Katılan tüm üye ve adaylarımıza,görev yapan tüm arkadaşlarımıza,İl ve İlçe Yönetim Kurullarımıza teşekkür eder, Cumhuriyetimizi Demokrasi ile Taçlandırma hedefimizde tüm örgütümüze başarılar diliyorum. İktidar yolunda emin adımlarla ilerlediğimiz bugünlerde parti içi demokrasi şölenlerimiz devam ediyor.Mahalle delege seçimlerimizin tamamlanmasının ardından ilçe kongrelerimiz 14 Aralık’ta başlayıp 12 Ocak’ta tamamlanacak.Türkiye genelinde il kongrelerimiz 3 şubat tarihinden itibaren başlayacak olup Aydın da il kongremizi 9 yada 16 Şubat’ta gerçekleştirmeyi planlıyoruz.Halkımızın refah düzeyinin artması,ekonomik ve sosyal gelişimin sağlanması,her geçen gün artarak devam eden işsizlik konusunda çözümler üretilmesi,gençlerimizin ve kadınlarımızın ülkemizde gereken değeri görmesi için oluşturulacak kadrolarla İktidar yolunda her zamankinden daha fazla mücadele edip,çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.