Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

ÇERÇİOĞLU ALAMUT’U ZİYARET ETTİ

ÇERÇİOĞLU ALAMUT’U ZİYARET ETTİ
05 Ocak 2019 - 17:21

Başkan Çerçioğlu, Alamut’u ziyaret etti 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Bozdoğan Alamut Mahallesini ziyaret ederek ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi. Ziyarette Başkan Çerçioğlu mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.
Alamut mahallesine yapılan yatırım ve hizmetlerden memnun olduklarını belirten Mahalle halkı “Alamut Aydın’daki birçok mahalle gibi ihmal edilmişti. Mahallemiz Başkanımızla şimdiye kadar görmediği yatırımı gördü. Özellikle yaşlılarımızın faydalandığı AYBA hizmetleri bizlere ne kadar değer verildiğini gösteriyordu. Elimizden alınan bu hizmetle yaşlılarımız çok mağdur oldu. Bu hizmetin tekrar sağlanmasını temenni ediyoruz. Başkanımıza mahallemize ziyareti için teşekkür ediyoruz ve kendisini desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu. 
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin mahalleye ve Bozdoğan’a yatırımlarının devam edeceğini söyleyen başkan Çerçioğlu “Vatandaşlarımız, mahalleler arasında hiçbir ayrım yapmadan verdiğimiz hizmetlere önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Desteğiniz için teşekkür ederim” dedi. 

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.