Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

CEPSİZ CEKETLİLER İŞ BAŞINDA

CEPSİZ CEKETLİLER İŞ BAŞINDA
04 Şubat 2019 - 18:39

Saadet Partisi Bozdoğan Belediye Başkan adayı Talha Kayaoğulları, geçtiğimiz pazar Ankara’da yapılan aday tanıtım programından sonra ayağının tozuyla mahalle ziyaretlerine başladı.

Belediye Meclis üye adayları ile beraber İlk durağı Kamışlar mahallesi olan Kayaoğulları’nı Muhtar Bilal Savaş ve kamışlar mahallesi sakinleri karşıladı.

Bozdoğan’da neler yapacağını , seçildiği taktirde nasıl bir belediye başkanı olacağını kamışlar sakinlerine anlatan Kayaoğulları halkımızın verecek oldukları oylarla seçimi kazanacaklarını ve aldığımız bayrağı daha yukarı çıkararak Bozdoğanı hep birlikte yöneteceklerini söyledi.

İkinci durağı Yaka mahallesi olan Kayaoğulları’nı Yaka mahalle muhtarı Bayram Yazgan ve Yaka sakinleri karşıladı. Burada mahalle sakinlerine seslenen Kayaoğulları; ‘‘Bir işi gerçekleştirmek için önce inanmak gerek. Bizler bu yola inanarak çıktık ve sizlerden bizlere inanmanızı aynı zamanda güvenmenizi istiyoruz.’’ Merhum Necmettin Erbakan’ın bir sözünü hatırlatan Kayaoğulları “İnanan adam teke’den süt çıkarır.” 55 mahallemizin bize inananarak destelerini verdikleri taktirde Milli görüş belediyecilik anlayışını çok kıymetli vatandaşlarımıza tanıtmak ve yaşatmak istiyoruz. Seçildiğimiz taktirde genel merkezin de dediği gibi hep beraber 1 Nisan sabahı cepsiz ceketliler iş başına diyoruz’’ dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.