Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BÜYÜKŞEHİR NAZİLLİ’DE DE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

BÜYÜKŞEHİR NAZİLLİ’DE DE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
30 Ocak 2019 - 17:11

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, il genelinde olduğu gibi Nazilli’de de çalışmalara devam ediyor. Vatandaşlar Nazilli’nin daha güzel ve modern görünmesi için yapılan çalışmaların Nazilli’ye çok yakıştığını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri peyzaj çalışmalarını Ordu Caddesi, Hürriyet Caddesi, Sanayi Kavşağı, Mehmet Özalp Kavşağı başta olmak üzere Nazilli’nin bütün refüj ve bulvarlarında gerçekleştirdi. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından daha estetik bir görünüm için çalışmalarda mevsim çiçeklerinin yanı sıra dolamit ve cüruf taşlarıyla da çeşitli desen çalışmaları yapıldı. Çalışmalarda estetik görünüm için lükstrüm ağaçları da kullanıldı.

Diğer taraftan mahallelerden gelen taleplere göre Nazilli genelindeki tüm mahallelerde ağaç budama ve çevre temizliği çalışmalarına da devam ediliyor. Ekipler vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen taleplere göre her gün farklı bir mahalle de çalışma yürüterek mahalleleri pırıl pırıl hale getiriyor.

Vatandaşlar Nazilli’de ve mahallelerinde Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan dolayı Aydın Büyükşehir Belediye başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.