Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BÜYÜKŞEHİR İLE YAZIKENT’TE YILLARIN HASRETİ SONA ERDİ

BÜYÜKŞEHİR İLE YAZIKENT’TE YILLARIN HASRETİ SONA ERDİ
24 Haziran 2020 - 18:49

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZIKENT’İN SU SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri uzunca zamandır su sorunu yaşayan Bozdoğan Yazıkent Mahallesi’nde gece gündüz çalışarak büyük bir başarıya imza attı.

Bozdoğan Yazıkent mahallesi Sünnetli mevkisinde uzun zamandır devam eden su sorunu Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresince (ASKİ) yürütülen çalışmalarla çözüme kavuştu.

“Ekipler gece gündüz çalıştılar”

Sünnetli mevkisindeki vatandaşların, basınç nedeni ile yaşadığı su sıkıntısını gidermek için ekiplerin gece gündüz çalıştığını belirten Yazıkent mahalle muhtarı Ümit Çoban “Yazıkent mahallemiz yüz ölçümü olarak büyük ve dağınık bir yapıya sahip. Sünnetli mahallemizde merkeze uzak ve yüksekte, bundan dolayı sularımız yetmez duruma geldi. Biz de bu durumu Büyükşehir Belediye Başkanı’mıza bildirdik. Allah razı olsun hemen çalışmaları başlattı. Çalışmaya gelen ekipler gece gündüz çalışarak mahallemizde yaşanan su sıkıntısını giderdiler. Mahallemizin su sorunu ortadan kalktı. Mahalle sakinleri çalışmalardan son derece memnunlar. ASKİ ekiplerinden Allah razı olsun.

MUHTAR’DAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun vermiş olduğu destek ile tüm sorunları bir bir çözdüklerini ifade eden Mahalle Muhtarı Ümit Çoban “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na, CHP Bozdoğan ilçe Başkanı Hasan Karayer’e, Aski Bozdoğan ilçe müdürü Ali Yıldırım’a, Aski çavuşu Adnan Sandiraz’a ve ekibine mahalle halkı adına teşekkür ederim” dedi. Haber: Hüseyin Çarpar

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.