Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Büyükşehir Bozdoğan’da Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Büyükşehir Bozdoğan’da Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
03 Şubat 2020 - 1:01

Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki sorumluluk alanlarında yürüttüğü altyapı ve üstyapı hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Bozdoğan ilçesine bağlı Karaahmetler Mahallesi’nde yol genişletme ve bakım onarım çalışmalarına başladı. Karaahmetler mahallesinin dar ve bozuk zeminli yolunu daha kullanılabilir hale getirmek adına genişletme çalışmalarına başlayan ekipler akabinde zemin iyileştirme çalışmasını yapacaklarını belirttiler.

MUHTARDAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Karaahmetler Mahalle muhtarı Mustafa Borgaz’ın tek arzum dediği mahalle yolunun genişletilmesi ve yapım onarım işleri Büyükşehir belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor. Genişletilerek modern bir hale getirilecek yol için Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür eden muhtar Borgaz “Mahallemizi ilçeye bağlayan yolda hem altyapı hem üstyapı çalışmaları tamamlanmak üzere. Öncelikle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na Karaahmetler Mahallesi’ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Mahallemizin anayolunda vatandaşlarımızın can güvenliği için yollar genişletildi. Genişletilen yolun kenarlarına ASKİ ekipleri tarafından büz döşeme çalışması gerçekleştirildi. Altyapı boru hatlarımız yenilendi. Aydın Büyükşehir Belediyesi bu zamana kadar ne istediysek yaptı. Bu sebepten dolayı başta Özlem başkanımız olmak üzere, bütün ekibine mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.