Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞANDA TRAFİK EKİPLERİNDEN BAYRAM DENETİMİ

BOZDOĞANDA TRAFİK EKİPLERİNDEN BAYRAM DENETİMİ
01 Haziran 2019 - 12:54

Bozdoğan İlçe Emniyet Amirliği’ne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube ekiplerince yapılan uygulama ile bayram öncesinde Bozdoğan trafiği denetlendi. 

Bozdoğan trafik ekiplerince bayram öncesinde denetimler sıklaştırıldı. Vatandaşların Ramazan Bayramı tatilini huzur ve güven ortamında geçirmesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Bozdoğan İlçe Emniyet Amirliği, bu kapsamda gerekli güvenlik önlemlerini aldı. Trafik güvenliği konusunda da tedbirlerini artıran Bozdoğan İlçe Trafik ekipleri, bu amaçla Bozdoğan giriş ve çıkışında bulunan yol kontrol noktasında trafik denetlemesi yaptı. İlçenin merkezi ile giriş ve çıkış noktalarında yapılan uygulama ile otobüs ve minibüslerin fazla yolcu alıp almadığı, emniyet kemeri uygulamasının da yapıldığı denetimlerde, motosiklet sürücüleri de kask konusunda uyarıldı. 

Güven ve huzur ortamında bayram tatili geçirmesi için yapılan denetim ve kontrollerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlara, araç içerisinde telefon kullanılmaması, emniyet kemerinin takılması ve hız kurallarına uyulması uyarılarında bulunuldu. Denetimlerin bayram boyunca süreceği açıklandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.