Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN’DA ŞİMDİLİK YOK!!!

BOZDOĞAN’DA ŞİMDİLİK YOK!!!
08 Nisan 2020 - 0:11

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye’nin koronavirüs haritasını paylaştı. Aydın’ın 11 ilçesinde koronavirüs vakası görülürken, Bozdoğan dahil 6 ilçede henüz vakaya rastlanmadı.

HÜSEYİN ÇARPAR -Bakan Koca’nın açıkladığı harita üzerinde Aydın’ın 11 ilçesinde Koronavirüs vakasına rastlandı. 6 ilçede ise korona vakası görülmedi. Açıklanan son rakamlara göre Aydın’ın Efeler, Nazilli, Kuşadası, Didim, Söke, Germencik, Köşk, Buharkent, Sultanhisar,İncirliova ve Yenipazar ilçesi olmak üzere toplam 29 vaka tespit edildi. Koçarlı, Karacasu, Çine, Kuyucak, Karpuzlu ve Bozdoğan’da ise henüz korona virüs vakasına rastlanmadı.

EVDE KAL BOZDOĞAN

Bu işin şakası yok.. Bozdoğan’da alınan tedbirler neticesinde henüz kaydedilmiş vaka olmaması sevindirici bir haber. Ancak bu olmayacak anlamına da gelmemeli. Alınan kararlar ve tedbirlerin doğru ve sıkı bir şekilde uygulanması gerekiyor. Bozdoğan‘a giriş ve çıkışlar kontrol altında tutuluyor. Artık bu işin şakası yok Koronavirüs yanıbaşımızda… Şimdi zaman endişeye kapılmadan tedbiri de elden bırakmadan salgına karşı topyekün mücadele zamanıdır. İlk günden itibaren Koronavirüs tedbirlerinin sıkı bir şekilde uygulandığı Bozdoğan’da yetkililerin uyarılarına harfiyen uyalım. #EvdeKalBozdoğan #Evdekalın #Sağlıklıkalın #Hayatevesığar

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.