Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞANDA SELİN YARALARI SARILDI

BOZDOĞANDA SELİN YARALARI SARILDI
14 Haziran 2019 - 1:26

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşanan şiddetli yağış ve dolu felaketinin ardından bozulan ve kapanan yollar tekrar ulaşıma açıldı.

ÖRENCİK MAHALLESİ’NDE TAHRİBATIN İZLERİ SİLİNİYOR

Bozdoğan örencik mahallesinde yaşanan sel felaketinin ardından bozulan ve kapanan yollar Aydın Büyükşehir ekiplerince tekrar ulaşıma açıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri Örtülü ve Örencik Mahallelerinde, şiddetli yağmurun neden olduğu tahribatı silmek için yoğun bir mesai harcıyor.   Kısa sürede etkili olan şiddetli yağış sonrasında yaşanan selin bıraktığı tahribatın izlerini silmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ve ASKİ ekiplerinin hummalı çalışmaları ile yollar çamurdan temizlenerek ulaşıma açıldı.

MUHTARDAN ÇERÇİOĞLUNA TEŞEKKÜR

Yaşanan sel felaketinin ardından Örencik mahallesindeki birçok yolun kapandığını belirten mahalle muhtarı Ömer Hızal “geçtiğimiz gün yaşanan ani ve şiddetli yağışların ardından mahallemizde afat oluştu. Yollarımız bozuldu, çamur deryasına döndü. Mahallemdeki durumu Büyükşehir yetkililerine bildirmemin ardından kepçe ve greyder ile anında çalışmalara başladılar. Aydın Büyükşehir ekipleri tarafından yapılan çalışmaların ardından yollarımız açıldı. Şahsım ve Mahalle halkım adına Büyükşehir belediyesine ve Aski ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.