Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN’DA KORONA TEDBİRLERİNE BEKÇİLER DE KATILDI

BOZDOĞAN’DA KORONA TEDBİRLERİNE BEKÇİLER DE KATILDI
30 Nisan 2020 - 1:44

Aydın Bozdoğan ilçesinde Polis ekipleri ve Bekçiler bütün gün sosyal mesafe üzerinde yoğunlaşıyorlar.

İçişleri Bakanlığı’nın Korona virüs (covid-19) tedbirleri kapsamında yayınladığı genelgelere her platformda uygulamasını isteyen polis memurları tüm gün durmadan çalışıyorlar.

BOZDOĞAN POLİSİ’NDEN SOSYAL MESAFE UYARISI

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsün ülkemizde görülmesinin ardından, salgınla mücadele çalışmaları kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından genelgelerle alınan tedbirlerin kontrolü Bozdoğan İlçe Emniyet ekipleri tarafından yürütülüyor
PTT ile kamu ve özel bankalarda sırayla müşteri alma tedbirleri kapsamında oluşan yoğunluk nedeniyle Bozdoğan Polisi, Gece Bekçileri ve Trafik Ekipleri ile birlikte gerçekleştirdikleri çalışma ile hem sosyal mesafe kurallarının takibini hem de maske kullanımı konusunda Bozdoğan halkını bilgilendirdi. Trafik ekipleri tarafından yapılan anonslarda; “Değerli vatandaşlarımız, covid-19 tedbirleri kapsamında alınan kararlara lütfen riayet edelim. Sosyal mesafe kuralına hem kendi hem de başkalarının sağlığı için uyalım” ifadeleri ile bir taraftan uyarıda bulunan polis ekipleri, bir taraftan da sırada bekleyen vatandaşların aralarındaki mesafenin en az 1-1,5 metre olması için müdahalede bulundu. Vatandaşları tedbirlere uyması konusunda sık sık uyaran polis ekipleri ve bekçiler hem kendi sağlıkları hem de başkalarının sağlıkları için bu tedbirlerin önemli olduğunu vurguladı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.