Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN’DA KAYBOLAN ÇOCUK BULUNDU

BOZDOĞAN’DA KAYBOLAN ÇOCUK BULUNDU
11 Haziran 2020 - 10:25

Aydın Bozdoğan ilçesinde dün öğleden sonra kaybolduğu belirtilen Murat Bayar adlı 13 yaşındaki çocuk 10 saat sonra bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Bozdoğan Karaahmetler mahallesinde meydana gelen olayda, Murat Bayar (13), dün öğleden sonra evden çıktı. Bir daha eve dönmeyen ve telefonlarına ulaşamayan ailesinin Jandarma’ya haber vermesinin Jandarma ve AFAD ekipleri harekete geçti.

İhbar üzerine harekete geçerek akşam saatlerinde Bozdoğan Jandarma ve Afad ekipleri arama çalışması başlattı. Drone ve özel eğitimli köpeklerle arama çalışmaları gece geç saatlere kadar devam etti.

Arama çalışmaları devam ederken Murat Bayar vatandaşın ihbarı ile evinden yaklaşık 7 km uzakta bulundu. Gece tarlasını sulamaya giderken yol kenarında gördüğü çocuğu haberlerdeki fotoğraflardan tanıyan Mehmet A. durumu hemen muhtara bildirdi. Mehmet A. isimli vatandaş çocuğun yanından ayrılmayarak ekiplerin gelmesini bekledi. Jandarma Ekiplerinin gelmesi ile Murat Bayar, bulunduğu yerden alınarak karakola götürüldü. Haber: Hüseyin ÇARPAR

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.