Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Bozdoğan’da hangi mahallede kaç covid vakası var???

Bozdoğan’da hangi mahallede kaç covid vakası var???
24 Ağustos 2020 - 19:23

Bozdoğan’da pozitif kovid 19 vaka sayısı kaç? Hangi mahallelerde vaka var? Kaç kişi karantina altına alındı???

Bozdoğan kaymakamlığından edinilen bilgilere göre ilçemizde 36 pozitif olduğu belirtilirken 254 vatandaşın karantina altına alındığı ifade edildi.

Hangi mahallelerde vaka göründü

Bozdoğan’da kovid-19 vaka sayısı günden güne artarken 24.08.2020 tarihi itibariyle Bozdoğan İlçe Merkezinde 3, Altıntaş Mahallesinde 16, Tütüncüler Mahallesinde 14, Kamışlar mahallesi 1, Yazıkent mahallesi Güneyyaka Mahallelerinde ise 1’ er vaka olmak üzere toplam 36 Covid 19 vakası tespit edildi. Bozdoğan ilçe genelinde ise Bu kişiler ile temaslı olması sebebiyle evlerinde karantina altına alınmış 254 vatandaş bulunuyor.

Bozdoğan kaymakamlığından yapılan açıklamada ise “Salgının İlçemizde daha da yayılmaması için alınan önlemlere ve belirlenen kurallara titizlikle uyulması, uymayanların uyarılıp kolluk birimlerine ihbar edilmesi büyük önem arz etmektedir.” İfadelerine yer verildi.

Bozdoğan kaymakamı Ahmet Soley “İlçe halkı olarak hepimizin üzerimize düşen sorumluluğun bilinci içerisinde davranacağınıza inanıyorum. Lütfen maske, sosyal.mesafe ve hijyen kurallarına uyalım” dedi. (Hüseyin ÇARPAR)

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.