Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Bozdoğanda Berber ve Kuaförler açılışa hazır

Bozdoğanda Berber ve Kuaförler açılışa hazır
09 Mayıs 2020 - 23:17

Bozdoğan Belediyesi ilçede faaliyet gösteren berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Türkiye’de korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında birçok işyeri kapatılmıştı. Salgınla mücadelede iyileşme sürecinin başlamasıyla, 11 Mayıs Pazartesi günü kuaför, berber ve güzellik salonları hizmet vermeye başlayacak. Bozdoğan Belediyesi, bu kapsamda ilçede esnaf odasına kayıtlı berber ve güzellik salonlarını dezenfekte etmeye başladı.

“Bu zor günleri omuz omuza vererek atlatacağız”

Bozdoğan’da açık olan iş yerlerinde düzenli olarak dezenfekte çalışması yapılacağını belirten Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs hastalığı nedeniyle ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de önlem amaçlı olarak hastalığın yaygınlaşmasını önlemek amacıyla işyerlerinizin bir süre kapalı kalması zorunlu hale gelmişti. Bu zorlu süreçte yapmış olduğunuz büyük fedakarlık ve göstermiş olduğunuz özverili tutum için teşekkür ederim.
11 Mayıs 2020 Pazartesi günü itibariyle iş yerlerinizi açarak yeniden faaliyete başlayacaksınız. Tedbirleri elden bırakmamak adına iş yerleriniz plan dahilinde dezenfekte ekibimizle bugün olduğu gibi ilerleyen günlerde de dezenfekte edilmeye devam edecektir. Belediyemizin bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yanınızda olacağınızdan şüpheniz olmasın. Bu zor günleri omuz omuza vererek atlatacağız” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.