Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞANDA 4 EVE GİREN HIRSIZLAR YAKALANDI

BOZDOĞANDA 4 EVE GİREN HIRSIZLAR YAKALANDI
18 Kasım 2019 - 22:00

Geçtiğimiz aylarda Bozdoğan’da 4 eve girerek hırsızlık yapan zanlılar yakalanarak cezaevine gönderildi.  

Bozdoğanda geçtiğimiz aylarda art arta yaşanan hırsızlık olaylarında Bozdoğan Polisi titiz bir çalışma ile büyük bir başarıya daha imza attı. Bozdoğan İlçe Emniyet Amirliğine bağlı Polis Merkezi Amirliği personelinin dikkatli ve azimli çalışmasıyla Mobese görüntülerini ve kamera görüntülerini birleştirerek kısa sürede hırsızlık faillerinin açık kimliklerine ulaştı. Kimliklerin tespit edilmesinin ardından görüntüler koordineli çalışmayla asayiş ekiplerine dağıtıldı. Bu çalışmaların sonucunda Bozdoğan’da 4 eve girdiği belirtilen hırsızların Manisa ilinde yakalanarak ceza evine götürüldüğü belirtildi

Faili meçhullerin aydınlatılma oranının Bozdoğan Polis Merkezi Amirliğinde %95 olduğunu vurgulayan İlçe Emniyet Amiri Sarı, “proaktif çalışma prensiplerini etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 7/24 görevimizin başındayız, devriyelerimizle, yapmış olduğumuz uygulamalarla, hırsızlıklara karşı başarılı bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

Bozdoğanlı vatandaşları şüpheli şahıslar görünce 155’i aramaları konusunda uyaran Sarı, “Vatandaşlarımız evlerinden çıkarken kapılarını sıkıca kilitlesinler. Mümkünse kamera sistemi kurmaları ile hırsızlara fırsat vermeyeceklerdir” diye konuştu. Vatandaşların ilçede şüpheli şahıslar görünce derhal 155′ i aramalarının, Genel güvenliğin sağlanmasında ve suç öncesi önleyici hizmetler açısından önemli olduğu belirtildi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.