Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN’A ATANAN KAYMAKAM ARDIÇ GÖREVE BAŞLADI

BOZDOĞAN’A ATANAN KAYMAKAM ARDIÇ GÖREVE BAŞLADI
09 Kasım 2019 - 14:08

İçişleri Bakanlığınca gerçekleştirilen “105. Dönem Kaymakamlık Kursu”nu bitiren ve Bozdoğan Kaymakamlığına atanan Yasin Ardıç, görevine başladı.

1994 yılında Adıyaman Kahta ilçesi doğumlu ARDIÇ, İlk ve orta eğitimini Adıyaman’da, lise eğitimini Tekirdağ’da tamamladı. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünü kazanan ARDIÇ, 2016 yılında bölümü ve fakülteyi birincilikle tamamladı.  2017 yılında Çorum Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine intisap eden Yasin Ardıç bu süreçte Denizli-Bozkurt ve Konya-Halkapınar ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini yürüttü. 2018 yılnda Menchester Metropolitan Üniversitesinde 9 aylık dil eğitimi alarak çeşitli kurum ve kuruluşlarda incelemelerde bulundu.

28 Ekim 2019 tarihinde Bozdoğan’a atanan Kaymakam Yasin Ardıç Kaymakamlık binası önünde daire müdürleri ve kurum amirleri tarafından karşılandı.

Bozdoğan ilçesinin gelişmesi ve kalkınması için elinden geleni yapacaklarını belirten Kaymakam Ardıç, kendisine hoşgeldin ziyaretine gelen misafirleri makamında kabul ediyor.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.