Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN ZİRAAT ODASINA SÜRPRİZ ADAY

BOZDOĞAN ZİRAAT ODASINA SÜRPRİZ ADAY
02 Şubat 2019 - 14:46

Şubat ayında yapılacak olan Bozdoğan Ziraat Odası Meclis ve Yönetim kurulu seçimleri öncesinde oda için sürpriz bir başkan adayı çalışmalarına başladı.

Ziraat Odası’nda Meclis ve Yönetim Kurulu seçimleri için geri sayım başladı. Aralık ayında yapılan delege seçimleri ile 54 mahallenin delegelerini belirleyen Bozdoğan Ziraat Odası’nda Şubat ayında meclis seçimleri ve ardından yönetim kurulu seçimleri yapılacak.

İsmail Kaya Yönetime talip

Ziraat Odası’nın şubat ayında yapılacak olan seçimleri için belediye başkanlığı için istifa eden eski başkan Galip Özel’in yanı sıra delege seçimlerinde Bozdoğan Çamlıdere Delegesi seçilen İsmail Kaya’nın Ziraat Odası Başkanlığına aday olacağı belirlendi.

İsmail Kaya’nın ekibi ile birlikte çalışmalara başladığı kaydedildi.

Bozdoğan’da Ziraat Odası Başkanlığı seçimleri için yarış başlarken, Şubat ayında gerçekleştirilecek olan seçimler için çalışmalarını sürdüren İsmail Kaya yaptığı açıklamada, ciddi projelerle çiftçilere üretimde hem de pazarlama noktasında katkı sağlayacaklarını belirterek, başkanlığa talip olduğunu söyledi. Seçim sürecinde bütün çiftçi ve delegelerden destek beklediğini ifade eden İsmail Kaya, ses getirecek projeleri olduğunu belirtti.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.