Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN SOKAKLARI DEZENFEKTE EDİLDİ

BOZDOĞAN SOKAKLARI DEZENFEKTE EDİLDİ
25 Mart 2020 - 2:28

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozdoğan ilçe merkezindeki sokaklarda ve Yazıknet mahallesinde dezenfekte çalışması yapıldı.

Türkiye’de de vaka sayısı hızla artan coronavirüs salgınına karşı tedbirler almaya devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Bozdoğan’da cadde ve sokakların yanı sıra mahallelerde de dezenfekte çalışmasına devam ediyor. Bozdoğan ilçe merkezindeki cadde ve sokaklar köpüklü su ile yıkanırken, bir yandan Yazıkent mahallesinde ilaçlama çalışmaları yapıldı. Yazıkent mahallesinde cami, kamu binaları, halkın ortak kullanım alanları ve işyerleri Aydın Büyükşehir ekipleri tarafından dezenfekte edildi. Bozdoğan’lı vatandaşlar yapılan dezenfekte çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.

Yazıkent Mahalle Muhtarı Ümit Çoban sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Mahallemizde halka açık alanların, halkımızın sağlığı için gereken ilaçlama işlemini yaptık. Emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve ekibine mahallemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.