Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN KAYMAKAMI YASİN ARDIÇ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BOZDOĞAN KAYMAKAMI YASİN ARDIÇ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI
30 Temmuz 2020 - 13:17

Bozdoğan Kaymakamı Yasin Ardıç Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Ardıç mesajında;  ”Bayramlar, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bizler bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bugünlerde birbirimize elimizi uzatır, kucaklaşır ve gönül kapılarımızı açarız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, bu müstesna bayramımız umuyorum ki; milli birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını ortaya koymuş aziz şehitlerimizle, kahraman gazilerimizi ve emanetlerini unutmadığımız, çocuklarımızı ve yaşlılarımızı arayarak sosyal mesafe kurallarına uygun sevindirdiğimiz, bize verilen nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olur.
Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin ve Değerli Bozdoğanlı Hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.