Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN EMNİYETİNDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KONFERANS

BOZDOĞAN EMNİYETİNDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KONFERANS
31 Ekim 2019 - 22:26

Bozdoğan Emniyet Amirliğinden MYO öğrencilerine “Güvenli Kampüs” konulu konferans verildi.

Bozdoğan Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı Yavuz Sarı tarafından Bozdoğan Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine “Güvenli Kampüs” konulu konferans verildi.

Sözlerine geçtiğimiz günlerde kutladığımız Cumhuriyetin 96. Yılına değinerek başlayan Komiser Yardımcısı Yavuz Sarı, Cumhuriyetin ilelebet devam etme temennisi belirtti. Konferansta Bozdoğan İlçe Emniyet Amirliğinin çalışmalarını hatırlatıp üniversite öğrencilerine güvenlik hizmetleri ile alakalı bilgi veren Sarı, öğrencilerinin vatandaşlık konusunda ödev ve sorumluluklarını hatırlattı. Emniyetin her daim görevde olduğunu söyleyen Polis Merkezi Amiri, konferansa katılan 150 öğrenciye adli idari ve siyasi polislikle alakalı güvenlik hizmetlerini aktardı. Öğrencilerin nelerden uzak durmasını ve suç ve suçun sonunda gelebilecek zararları anlatan Merkez Amiri konferansı planlayan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof Dr. Süleyman AYPAK’a duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Meslek Yüksek Okulu Müdürü Süleyman Aypak ise Yavuz Sarı’ya vermiş olduğu konferans için teşekkür ederek, teşekkür belgesi takdim etti.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.