Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN DA AK KOMEDİ

BOZDOĞAN DA AK KOMEDİ
06 Şubat 2019 - 15:15

İnsanların iyice ekonomik çıkmaza girdiği bir dönemde AK PARTİ BOZDOĞAN ilçe teşkilatının ve adayının komedi türü bir seçim startı vermesi gerçekten hepimize iyi geldi. En azından gülebiliyoruz.

Bugün elime bir yerel gazete geçti.Manşette AK PARTİ BOZDOĞAN belediye başkanı adayı SORDUM; CEVAP VEREMEDİLER yazıyor.Neymiş bu cevapsız bırakılanlar diye her vatandaş gibi merak edip okudum.Hemen alt tarafında da aynı gazetede BOZDOĞAN BELEDİYESİ’NİN CEVAP YAZISI yazıyor.Tarihe baktım bugün 1 Nisan da değil.Yavaş yavaş haberin tamamını okudum. İlk soruya bakın;1 Nisan 2014 tarihinden itibaren kaç adet dükkan satılmış? Kaç paraya satılmış ayrı ayrı bilgi istiyor sayın aday.Bir elde mikrofon bir elde gazete ganimet bulmuş havasında adeta.Vatandaş olarak ben sana sorabilirmiyim? Sayın AK PARTİ BOZDOĞAN belediye başkanı adayı 1/2 dükkan hissesini belediyeden kaç paraya aldın diye. Soramam. Çok merak ediyorsam ihale günü gelir izler haberim olurdu. Bozdoğan belediyesi bu dükkan ihalelerini uzayda mi yapmış? Kimseye haber vermeden mi yapmış? Sizin bu tür sorular sormanızdaki amacınız ne? Heybe boş olunca ya tutarsa deyip sallamışsınız.

Sadece o mu? Yok artezyen kuyusu ve tutarları,yok çalışan işçi sayısı,yok bankalardan çekilen krediler, yok Bozbele kiralanan araçlar,yok Bozdoğan sporun yemek giderleri….vs.Belediye başkanlığına aday olacak insan Allah aşkına önce belediye yönetimiyle ilgili biraz kitap okur,inceler, araştırır bilgi sahibi olur.Bozdoğan belediyesi sayın S.Tümer APAYDIN ın mirasyedi yerimi? Yoksa özel işletmesimi? Karşında halk tarafından seçilmiş bir belediye başkanı ve halk tarafından seçilmiş bir belediye meclisi var.Sen bu tür tuzak sorular ile sadece belediye başkanını değil tüm belediye meclisi üyelerini de zan altında bırakıyorsun.Ben cumhur ittifakı adayıyım diye ortaya çıkıyorsun ama şu anda meclis üyelikleri devam eden 4 Ak partili,4 MHP li meclis üyesini itham etmekten geri kalmıyorsun.Attığın taş ürküttüğün kurbağa ya değmeli.

Bu arada Ziraat odası başkanlığı seçimi de çok yakın.Görünürde iki aday var. Daha önceki Ziraat odası başkanı sayın M.Galip ÖZEL ve sayın İsmail KAYA . Sayın İsmail KAYA ziraat odası delegeleri kaynaşma yemeği adıyla bir yemek düzenledi ve bu yemeğe Bozdoğan belediye başkanımız sayın S.Tümer APAYDIN da katıldı.Siyasi kulislerde sayın belediye başkanımızın sayın İsmail KAYA’dan yana tavır koyduğu konuşulmaya başlandı.Peki önümüzdeki günlerde sayın M.Galip ÖZEL de delegeler için bir kaynaşma yemeği düzenler ve sayın belediye başkanımızı bu yemeğe davet ederse ve sayın belediye başkanımız yemek davetine icabet ederse siyasi kulislerde neler konuşulur? Sayın S.Tümer APAYDIN AK PARTİ tarafından belediye başkan adayı gösterilmeyen sayın M.Galip ÖZEL e Ziraat odası için yeşil ışık yaktı.Bozdoğan MHP eski il genel meclisi üyesi sayın M.Galip ÖZEL ve Sayın S.Tümer APAYDIN bundan böyle omuz omuza APAYDIN İTTİFAKINDA BİRLİKTELER.Türk silahlı kuvvetleri tatbikatlarında mavi kuvvetle birlikte kırmızı kuvvet de her zaman hesaba konur.Cennet mekan rahmetli Süleyman Demirel siyasette 24 saat çok uzun zaman derdi. Hoscakalin esenkalın sevgili okurlarım

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.