Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

BOZDOĞAN BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
06 Mart 2020 - 1:39

Bozdoğan Belediyesi Meclisi Mart ayı olağan Meclis toplantısı Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş başkanlığında gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda işten çıkarılan işçilerin tazminat hak ve alacaklarının ödenmesi için kredi çekilecek.

Bozdoğan Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda 9 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Bozdoğan Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısında en dikkat çeken madde olan belediyenin mali durumu gerekçe gösterilerek işten çıkarılan kadrolu personelin hak ve alacaklarının ödemesinin görüşülmesi maddesi oldu. İller Bankasından çekilecek kredi ile İşten atılan personelin birikmiş alacak, hak ve tazminatlarını ödemek için Belediye Meclisinden yetki isteyen Ak Partili Ufuk Altıntaş’a MHP ve İYİ Parti’den destek geldi. Ak Parti, MHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin Evet oyu verdiği CHP’li meclis üyelerinin şerh koyarak Hayır oyu verdiği İller Bankasından kredi çekilmesi maddesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Büyükşehirden sonra Bozdoğan Belediyeside tekne yüzdürecek Aydın Büyükşehir Belediyesinin 2017 yılında yapmış olduğu çalışmalarla turizme kazandırılıp, yerli ve yabancı binlerce turist ağırlayan Arapapıştı Kanyonunda Bozdoğan Belediyeside tekne yüzdürecek. Belediye şirketi olan Doğan Bel A.Ş’nin işletmeciliğini yapacağı tesise tekne alımı ve iskele yapımı için Belediye Meclisinde oy çokluğu ile Ufuk Altıntaş’a yetki verildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.