SON DAKİKA

Günaydın Aydın Haber

BOZDOĞAN BELEDİYESİ ARAZİ SATARAK MI KORONA İLE MÜCADELE EDECEK

BOZDOĞAN BELEDİYESİ ARAZİ SATARAK MI KORONA İLE MÜCADELE EDECEK
03 Mayıs 2020 - 17:49

Bozdoğan Belediye Meclisini Olağanüstü toplantıya çağıran Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’a, CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer “Arazi satmanın neresi acil bir durum” diyerek tepki gösterdi.

Korona virüs ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığının Meclis toplantılarını Temmuz ayına kadar ertelendiğini hatırlatan CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer “İçişleri Bakanlığının 26.03.2020 tarihli genelgesiyle belediye meclislerinin yapacağı toplantılar temmuz ayına kadar ertelendi ve ancak olağanüstü koşullarda, toplantı yapılmasının zorunlu olduğu hallerde görevlerin aksamaması için alınacak izinle olağan üstü toplantı yapılabileceği ifade edilmekte. Bu şartlar altında arazi satmanın olağanüstü gereklilikle nasıl bir bağlantısı var” dedi.

Böyle bir gündemle toplanmak isteyen bir belediyeye yetkili makamlar nasıl izin veriyor?

Arazi satmanın neresi acil bir durum diyerek Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’a sorularını yönelten Karayer “İlçemizin AKP’li Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, Bozdoğan Belediye Meclisi’ni olağanüstü toplantıya çağırarak Bozdoğan Halkına ait olan arazileri satmaya hazırlanıyor. Salgın hastalıkla arazi satarak mı mücadele edecek Bozdoğan Belediyesi? Böyle bir gündemle toplanmak isteyen bir belediyeye yetkili makamlar nasıl izin veriyor? Arazi satmanın neresi acil bir durum. Bu araziler yangından mal kaçırırcasına kimlere satılmak isteniyor..? Yoksa bilmediğimiz başka birşey mi var” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. gunaydinaydin.com - Copyright © 2017-2021