Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN BELEDİYESİ 7/24 ÇALIŞIYOR

BOZDOĞAN BELEDİYESİ 7/24 ÇALIŞIYOR
15 Ocak 2019 - 21:31

Bozdoğan ’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Bozdoğan Belediyesi tarafından oluşturulan kriz masası öncülüğünde, Örtülü, Başalan,Asma ve Kızılcaköy de kapanan yollar trafiğe açıldı.
Başalan, Örtülü, Asma mahalle yollarında trafik normale dönerken, Bozdoğan Belediye Başkanı S.Tumer Apaydın, ekiplerin 24 saat boyunca bölgede tetikte olacağını söyledi.

Bozdoğan Belediyesi yoğun kar yağışı nedeniyle seferberlik ilan etti. Özellikle Asma ve Başalan gibi yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle bölgede Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ve iki adet greyder ve kepcelerle birlikte yolları açmak amacıyla yoğun mücadele içerisine girdi. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın , “Yoğun kar ile birlikte Örtülü Başalan yolu trafiğe kapanmıştı. Kısa sürede ekiplerimizi bu bölgelere yönlendirdik. Şu anda yollar trafiğe açıldı. Aynı şekilde Başalan, Örtülü, Asma ve Kızılcaköy yollarını da trafiğe açtık. Ekiplerimiz 24 saat boyunca bölgede herhangi bir sıkıntı yaşanmaması amacıyla görev yapacaklar” dedi.

Hazırlıklı Olmamız Sıkıntının Önüne Geçti

Kar yağışı öncesinde gerekli önlemleri aldıkları için bölgede herhangi bir sıkıntı yaşamadıklarını ifade eden Apaydın, “Ekiplerimiz kar yağışı öncesinde aldıkları tedbir nedeniyle, trafik akışının aksamaması için yoğun mesai harcıyorlar. Bozdoğan Belediyesi olarak her türlü tedbirimizi almış bulunmaktayız” şeklinde konuştu

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.