Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

BOZDOĞAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI SAHAYA İNDİ

BOZDOĞAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI SAHAYA İNDİ
24 Ocak 2019 - 0:40

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken, Bozdoğan’da siyasiler sahalara inmeye başladı.

2019 Martta yapılacak yerel seçimler için şu ana kadar adaylığı açıklanan isimler; Cumhuriyet Halk Partisi’nden mevcut Belediye başkanı Tümer Apaydın, Ak Parti’den Ufuk Altıntaş, Saadet Partisi’nden ise Talha Kayaoğulları oldu.

APAYDIN’A SEVGİ SELİ

S.Tümer Apaydın, mevcut belediye başkanı olduğundan ve sürekli halkla iç içe olmasının getirdiği avantajla seçimlere 2-0 önde başlamış durumda. Apaydın’ın gece gündüz demeden, Mahallelerde vatandaşlarla buluşması ve herkesin aradığında başkana ulaşabilmesi vatandaşlar tarafından tam not almış görünüyor. Gittiği her mahallede Sevgi seliyle karşılanan Apaydın’a vatandaşlar, “Adam gibi adam” sloganı ile desteğini açıkça belli ediyorlar.

ALTINTAŞ UFUKTA BAHAR VAR

Ak Parti adayı Ufuk Altıntaş adaylığı açıklanır açıklanmaz sahalara indi. Seçime 70 gün kala çalışmalara başlayan Altıntaş ilk ziyaretlerini resmi kurumlara yaptı. Ardından mahalle ziyaretlerine başlayan ve Düğün, mevlüt gibi organizasyonlara katılan Altıntaş’ı Ak Parti ve Mhp ilçe başkanları eşlik ediyor. Altıntaş yaptığı toplantılarda vatandaşlardan “Ufukta Bahar var” sloganı ile destek istiyor.

KAYAOĞULLARI ÇARE VAR

Saadet Partisi adayı Talha Kayaoğulları geçtiğimiz hafta adaylığının kesinleşmesinin ardından ziyaretlerine başladı. Bozdoğan’da parti ayrımı yapmadıklarını bunun bir yerel seçim olduğunu belirten Kayaoğulları ilk ziyaretini MHP ilçe teşkilatına yaparak gösterdi. Bozdoğan’ın sevilen esnaflarından olan Talha Kayaoğulları Çare Var sloganı ile vatandaşların oyuna talip.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.