Güncel Gündem

BBP NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İTTİFAK TEPKİSİ

  BBP Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser geçtiğimiz günlerde Nazilli’de bir araya gelip toplantı düzenleyen Cumhur İttifakı temsilcilerine tepki gösterdi. Başkan Emin Eser basın açıklamasında şunları söyledi, Kıymetli Hemşehrilerimiz, Değerli..

BBP NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İTTİFAK TEPKİSİ

 

BBP Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser geçtiğimiz günlerde Nazilli’de bir araya gelip toplantı düzenleyen Cumhur İttifakı temsilcilerine tepki gösterdi. Başkan Emin Eser basın açıklamasında şunları söyledi,

Kıymetli Hemşehrilerimiz,
Değerli Basın Mensuplarımız,
Biz BBP olarak her zaman devletimizin yanında ve milletimizin çıkarları doğrultusunda hareket ettik etmeye devam edeceğiz. Eleştiri ve önerilerimizle, içinde olmasak ta Hükümetimize destek olduk, yanında olduk. Özellikle 2016 daki darbe girişimi sonrası parti olarak Cumhur İttifakının hep yanında durduk. Seçimlerde listelerde birlikte bulunduk. Nitekim Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, bunun sonucunda Ankara Milletvekili seçilerek mecliste BBP lideri olarak ve bir Alperen olarak bizi temsil etti. Ancak geçtiğimiz günlerde Nazilli’de bir araya gelip toplantı düzenleyen Cumhur İttifakı temsilcileri bunları bilmiyor herhalde. BBP.’yi görmezden gelmek ve dışlamak kimseye fayda sağlamaz. Aksine zarar verir. Biz BBP olarak davet edilmediğimiz yere gitmeye hevesli değiliz. Bazıları İttifakın ruhunu anlayamamış olabilir. İttifakın gerekliliğini öğrenememiş olabilir. Bizim olmadığımız bir İttifak sadece ismen kalır. Biz Büyük Birlik Partisi olarak her zaman görüş, öneri ve eleştirilerimizle olumlu katkı sağlarız. Yüksekten bakmak bizim şiarımız olmaz. Nazilli BBP ilçe teşkilatı olarak tepkimizi ortaya koyuyor ve bu yapılan olumsuz hareketi onaylamıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Emin Eser
Nazilli BBP İlçe Başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL