Güncel Gündem

BBP NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

  BBP Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser ve yönetimi Nazilli de yeni açılan Nazilli Gazeteciler Cemiyeti hizmet binasına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Nazilli Alperen Ocakları Başkanlığı da hazır bulundu. Başkan Emin..

BBP NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

 

BBP Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser ve yönetimi Nazilli de yeni açılan Nazilli Gazeteciler Cemiyeti hizmet binasına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Nazilli Alperen Ocakları Başkanlığı da hazır bulundu. Başkan Emin Eser şunları söyledi,

“Değerli Basın Mensuplarımız
Bugün Nazilli Gazeteciler Cemiyeti ziyaretimizde Nazilli’nin ve Türkiye’nin gündemini değerlendirdik. Yeni açılan hizmet binasını gezdik. Hayırlı olsun Rabbim muvaffak eylesin. Biz BBP olarak her zaman basınımızın yanındayız. Basın mensuplarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak bizim için çok önemli. Başkan Ümit Özmen bey ile iletişimimiz çok kuvvetli ve güzel. Türkiye zor günler geçiriyor ekonomik sıkıntılar yaşanıyor ancak Yüce Türk Milleti her zorluğun üstesinden gelecektir. Allah milletimizi devletimizi korusun.”
Nazilli Alperen Ocakları başkanı Alperen Kılıç şunları söyledi,
“Bugün hayırlı uğurlu olsun temennilerimizi iletmek için geldik. Tüm basın çalışanlarımıza kolaylık ve iyi çalışmalar diliyoruz. Basın olmadan hiç bir şeyden haberimiz olmaz. Bizler Alperenler olarak her zaman yanınızdayız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL