Genel Güncel

BBP NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINDAN ÇEŞİTLİ ZİYARETLER

  BBP Nazilli ilçe başkanlığı 21 Kasım Pazar günü saat 14.00 te yapılacak olan BBP İlçe Olağan Kongresi hazırlıklarına devam ediyor. Çeşitli kurumlara ve vatandaşlara ziyaretler düzenleyen İlçe Başkanı Murat..

BBP NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINDAN ÇEŞİTLİ ZİYARETLER

 

BBP Nazilli ilçe başkanlığı 21 Kasım Pazar günü saat 14.00 te yapılacak olan BBP İlçe Olağan Kongresi hazırlıklarına devam ediyor. Çeşitli kurumlara ve vatandaşlara ziyaretler düzenleyen İlçe Başkanı Murat AKAN ve Başkan Vekili Emin Eser yönetim kurulu ile birlikte Nazilli içinde ve dışında karış karış geziyor.
İlçe Başkanı Murat AKAN basına yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“Pazar günü yapılacak olan ilçe kongresinde Genel Başkan Sn. Mustafa Destici de katılacaklar. Misafirlerimize yöremizin ünlü keşkek çorbasını ikram edeceğiz. İlçe Olağan Kongresi hazırlıklarına devam ediyoruz. 21 Kasım Pazar günü saat 14.00 te hemşehrilerimizi Ahmet Şensan Kültür Merkezindeki kongremize bekliyoruz. Mehteran takımının renklendireceği programımız hayırlara vesile olsun inşallah. Hemşehrilerimizin Partimize destek olacaklarını biliyoruz. Allah’ın izniyle Muhsin Yazıcıoğlu ve dava arkadaşlarının izini takip etmeye devam edeceğiz. Bu hareketi Nazilli ve Aydın’da daha yüksek yerlere taşıyacağız. Parti binası açılışı ve kongre programımıza tüm dostlarımız davetlidir.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL