Güncel Gündem

Başkan Özcan’ı Çatakta Çoşkulu Karşılama

İlçe merkezine 18 kilometre uzaklıkla bulunan Çatak Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Çatak Mahallesi’nde düzenlenen keşkek..

Başkan Özcan’ı Çatakta Çoşkulu Karşılama

İlçe merkezine 18 kilometre uzaklıkla bulunan Çatak Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan,
Çatak Mahallesi’nde düzenlenen keşkek hayrına katıldı.

‘Sayın Başkanımız Çatak Mahallemize Hoş geldiniz’ yazılı pankart açan mahalle sakinleri, Başkan Özcan’ı coşkuyla karşıladı.

BAŞKAN ÖZCAN’DAN BİRLİKTE HİZMET MESAJI
Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Özcan; “Sayın muhtarımıza ve köylülerimize bu güzel organizasyonlarından ve nazik davetlerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Bizleri çok mutlu ettiler. İnşallah memleketimize, halkımıza birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Hizmetlerinden dolayı Başkan Özcan ve ekibine teşekkür eden Çatak Mahalle Muhtarı İsmail Kılıç; “Başkanımız sağ olsun bizleri kırmadı. Kendisini görmekten büyük gurur duyduk. Allah memleketimize hizmetlerini daim kılsın” diye konuşt

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL