SON DAKİKA

Aydın Haberleri

Örnek Resim

Başkan Özcan’dan, CHP’li Sevim’e hayırlı olsun ziyareti

Başkan Özcan’dan, CHP’li Sevim’e hayırlı olsun ziyareti
14 Ocak 2020 - 20:42

Nazilli Belediye Başkanı İYİ Partili Kürşat Engin Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi olağan ilçe kongresinde tekrar başkanlığa seçilen Serkan Sevim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHPNazilli İlçe Başkanlığı parti binasına ziyarete gelen Nazilli Belediye BaşkanıKürşat Engin Özcan, atamayla geldiği göreve kongre sonrası seçilerek oturan Serkan Sevim ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret Serkan Sevim’in ev sahipliğinde yapılırken, Başkan Kürşat Engin Özcan’a Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Sorumlusu Yüksel Macaroğlu da eşlik ederken, partililerde ziyarette hazır bulundu. Başkan Özcan, İlçe Başkanı Sevim ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, ziyarette Millet İtfakı’nın birlikte çalışmasının öneminden bahsedildi.

“SORUNLARI ELE ELE VEREREK ÇÖZECEĞİZ”

Nazilli’de yapılan çalışmalardan bahseden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Mahallelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıldıztepe Mahallesindeki çalışmalarımız başladı. Gönül ister ki birden 20 projeyle girelim iki yılda Nazilli’ye istenen projeleri yapalım. Ama mali imkanlar buna imkan vermiyor. Mali yükümüzü biraz hafifletebilirsek, daha iyi daha çok hizmetler yapacağız. Eskisine nazaran daha dikkatli, israftan uzak adımlar atmaya çalışıyoruz. Alt yapısı yapılmayan yerlere yol yapmıyoruz. Aşağı Nazilli’den çok vatandaşımız arıyor yollar için ama orada doğalgaz, Aydem ve Büyükşehir çalışacak, bir işi bir kere yapalım bir kere para harcayalım. Devletimizi ve milletimizi düşünerek, 1 kuruşumuzu bile boşa harcamamak için her şeyi planlı yapıyoruz. Hiç kimsenin endişesi, olmasın sorunlarımızı devlet büyüklerimizle, Büyükşehirle, Nazilli Belediyemizle ele ele vererek çözeceğiz. CHP yeni kuruluna da hayırlı olsun diliyorum. Zorlu bir seçim süreci geçirdiler. Bundan sonra aynı enerjiyle Millet İttifakı olarak çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“GENEL SEÇİMLERLE DE BAŞARILI OLURUZ”

Millet İttifakı’nın birçok Büyükşehirde başarılı olduğunu hatırlatan Başkan Özcan, “Aydın ve Nazilli’de başarılı olduk. Vatandaşımız bu birlikteliğin devamında da başarıyla devam ettiğini görürse bize destek verir. Bizde Nazilli’de İYİ Parti’nin de ittifakında temsilcileriyiz. Biz hizmet üretir ve bu sisteminde işlediğini de gösterirsek insanlarımıza genel seçimlerde de başarılı oluruz” şeklinde konuştu.

“ ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’DA SÜREKLİ NAZİLLİ’NİN YANINDA”

Özcan’ın 10 yılda çok ciddi maddi sıkıntıları yol açmış bir belediyeyi devir aldığını ifade eden CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, ziyaretten dolayı Özcan’a teşekkür etti. Sevim, “Çok çalışmamız lazım dedik. Bundan sonraki süreyi, özellikle de önümüzde bir genel seçim olduğunu düşünürsek, genel seçimlere de bir ittifakla gideceğimizi düşünürsek, Millet İttifakı ruhuyla başarıya ulaşması için elimizden geleni yapacağız. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’da sürekli Nazilli’nin yanında. Büyükşehirle Nazilli Belediyesi’nin ortak çalışması da genel seçimlerle de bizi iktidara taşıyacaktır. Başkanımızla 6 Şubattan bu yana yola çıktığımızdan günden beri sağ olsun Millet ittifakı ruhunu sürekli en iyi şekilde temsil eden bir noktada durdu. Seçildikten sonra da bugüne kadar sağ olsun bu Millet ittifakı ruhundan hiçbir zaman uzaklaşmadı. Her zaman bizi bir yerde tuttu. Sürekli bizimle istişare ederek, Millet İttifakını birlikte temsil etmemizi sağladı” dedi.

“ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR ŞEY YOK”

Sahada varını yoğunu ortaya koyacak bir ekip kurduklarını ifade eden Başkan Sevim, “Bizim avantajımız şu anda sağ tarafımda Büyükşehir Nazilli Sorumlusu Yüksel Macaroğlu, sol tarafımda ise Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan. Sahada siyaset üretmenin en önemli noktası vatandaştan gelen talepleri hızlıca karşılayabilmek. Bir siyasetçinin en büyük silahıdır bu. Şu anda iş, istihdam dışında gerçekten çözemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Sağ olsun bir telefonda işimizi çözme noktasında ellerinden geleni yapıyorlar. Biz bu fırsatları sahada siyaset yaparak kullanıyoruz. Kapıdan giren kim olursa olsun hiç siyasi görüşünü ideolojisini sorgulamadan işini çözerek göndermeye çalışıyoruz. Eğer genel seçimlerde Millet İttifakını iktidar yapmak istiyorsak, bu hizmet anlayışıyla çalışmaya devam etmeye devam etmeliyiz. Belediye seçimlerinde aldığımız başarının anahtarının bu çalışmayla devam ederek kendilerinde olduğunun burada söylemek istiyorum. Bu işbirliği ve uyum bizi genel seçimlerle de bizi iktidara taşıyacaktır” ifadelerini kullandı.

VuAz5H
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aydın’ın deprem gerçeği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kuşadası Sele Teslim Olmadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜNYA KUŞADASI’NDA BULUŞTU
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.