Genel Güncel Gündem

Başkan Özcan Yeni Yıla Zeybek Oynayarak Girdi

Nazilli Belediyesi tarafından Belediye Meydanı’nda düzenlenen Açık Hava Yılbaşı Partisi’nde vatandaşlar yeni yıla büyük coşkuyla girdi. Nazilli 2022 yılını belediye meydanında, Nazilli Belediyesi tarafından organize edilen açık hava konseri ile..

Başkan Özcan Yeni Yıla Zeybek Oynayarak Girdi

Nazilli Belediyesi tarafından Belediye Meydanı’nda düzenlenen Açık Hava Yılbaşı Partisi’nde vatandaşlar yeni yıla büyük coşkuyla girdi.

Nazilli 2022 yılını belediye meydanında, Nazilli Belediyesi tarafından organize edilen açık hava konseri ile girdi. Belediye Meydanında saat 20.00 de başlayan konserde Elifname dans gurubu, Gurup Epifiz, Dj Caner Seval ve MC İbrahim Erkan sahne aldı. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı konserde katılımcılar şarkılar ve danslar ile coştukça coştu. Saat 00:00’a yaklaşırken geri sayımla 2022’ye girildi. Aynı dakikalarda yaklaşık 30 dakika süren Havai fişek gösterisi ise izleyenleri adeta büyüledi.

2022 yılına dakikalar kala sahneye çıkarak konser alanını dolduran halka seslenen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan zorlu geçen 2021 yılını geride bırakarak yeni bir yılın en güzel müjdeleri en güzel süprizleri getirmesini diledi. 2021 yılındaki zorlukları birlik, beraberlik içerisinde aştıklarını ve başardıklarını vurgulayan Başkan Özcan; “Geçtiğimiz bu zorlu yılda Devletimiz ile yereliyle kamusuyla ilçe belediyesi ile hep birlikte vatandaşımızın yanında olduk ve bugün vatandaşlarımızın hemşehrilerimizin burada olması bizi fazlasıyla ziyadesiyle memnun etti. Mutlu etti. İnşallah bu zorlu yılı geride bırakıyoruz. 2022 iyi bir yıl olsun. En içten gülümsemeler ile geçsin. Sağlıkla mutlulukla, huzurla dolu bir yıl diliyorum. Yeni Yılın Kutlu olsun Nazillim. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Alkışlar ve tezahüratlarla memnuniyetini dile getiren konser alanındaki vatandaşlar cok uzun süredir yaşayamadıkları coşkuyu dile getirdi.
Konserde Nazilli Belediyesi Halk Oyunları topluluğu oynadıkları zeybek ile büyük beğeni toplarken, Harmandalıya eşlik eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan takdir ve coşku ile alkışlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL