Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

BAŞKAN ÖZCAN ‘SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’

BAŞKAN ÖZCAN ‘SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’
17 Eylül 2019 - 21:22

Ahilik Haftası münasebetiyle oda başkanlarıyla bir araya gelen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Heyecanımızı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. Yaşadığımız sürece sizlerle birlikte yol yürüyüp Nazilli’ye hizmet etmekten gurur duyacağız” dedi.

Teşriflerinden dolayı oda başkanlarına, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç’a ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Öğünç’e tek tek teşekkür eden Başkan Özcan; “Bizlerde pazarcılıktan geliyoruz. Pazarın tozunu, rüzgarını, soğuğunu yedik. Hamdolsun bugünlere geldik. Esnafımızın çektiği sıkıntıları yakinen biliyoruz. Allah’ın izniyle beraber olursak bunları çözeceğimize inanıyoruz” dedi.
31 Mart akşamı siyaset yarışına son verip hizmet yarışına başladıklarını yineleyen Başkan Özcan, sık sık oda başkanlarıyla bir araya geldiklerini ve desteklerinden dolayı esnaf odalarının başkanlarına ve üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.
Nazilli’nin temiz, modern, düzenli ve gıptayla bakılan bir şehir olması için çalıştıklarını ifade eden ve işgaliye sorunu ile ilgili açıklama yapan Başkan Özcan; “Biz bir karara varırken halkımıza sorduk. Sizlerle paylaştık. Şimdi idari noktada zabıta arkadaşlarımız uygulamaya çalışıyorlar. Nazilli’nin tamamına yayılacak. Kaldırımlar yayaların. Bu noktada da idari düzenlemelerimizi yapıyoruz. Bizlere bu uygulamada sunduğunuz fikirlerinize her zaman açığız. Yaşadığımız sürede sizlerle birlikte yol yürüyüp Nazilli’ye hizmet etmekten gurur duyacağız” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.