Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN ÖZCAN ŞEHİTLER İÇİN BAYRAK DAĞITTI

BAŞKAN ÖZCAN ŞEHİTLER İÇİN BAYRAK DAĞITTI
29 Şubat 2020 - 2:13

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Suriye’nin İdlib kentinde şehit düşen Mehmetçikler için Uzun Çarşı’da esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı.

Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçlerinin düzenlediği hava saldırısı sonucu 33 Mehmetçik şehit düştü. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, şehitler için Uzun Çarşı’da vatandaşlara 1200 adet Türk bayrağı dağıttı. Esnaf ve vatandaşlar aldıkları bayrakları evlerine ve iş yerlerine astı.

Türkiye’nin zorlu bir dönemden geçtiğini belirten Kürşat Engin Özcan “Akan şehit kanlarımızın süslemiş olduğu Milli bayrağımızı vatandaşlarımıza temin ediyoruz. Milli birlik ve beraberliğimizin göstergesi olarak iş yerlerine, evlerine asarak bu aziz milletimizin yıkılamayacağını, bölünemeyeceğini 7 düvele göstermelerini istiyoruz. Türk milleti geçmişinde nasıl beraberse zor günlerini iyi günlerini hep beraber yaşamıştır. Keşke böyle durumlarla karşı karşıya kalmasak. Ancak karşı karşıya kaldığımızda da binlerce yıldır gösterdiği refleksi tekrar gösterip milli beraberlik duygusu içerisinde devletiyle, milletiyle bölünmez olduğunu göstermek için böyle bir faaliyet yürüttük. Vatandaşımızın da gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Türk milleti azizdir. Bu zor günleri devlet büyüklerimizle, yöneticilerimizle, partilerimizle, vatandaşlarımızla aşacağız. Yine iyi ve güzel günler bizim olacak inşallah.” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.