Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN MERSİN ‘İKTİDARIN ZAM YAPMAKTAN BAŞKA İCRAATI KALMADI’

BAŞKAN MERSİN ‘İKTİDARIN ZAM YAPMAKTAN BAŞKA İCRAATI KALMADI’
02 Ekim 2019 - 21:34

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin Elektriğe yapılan yüzde 14,99’luk zammı eleştirerek ‘Anlaşılan iktidarın artık zam yapmaktan başka bir icraatı kalmadı’ dedi.

Başkan Mersin yaptığı açıklamada “Elektriğe temmuz ayında yapılan yüzde 15 zamma alışamadan bir yüzde 15’lik zam daha geldi. Pardon 14,99. Yani üç ay içerisinde elektriğe yüzde 32’lik zam yapıldı. Tam da ekonominin uçuşa geçtiğinin açıklandığı gün. Anlaşılan iktidarın artık zam yapmaktan başka bir icraatı kalmadı.

iktidarın ampülü yavaş yavaş sönüyor.

Nisan ayında 100 TL olan elektrik faturasının ardı ardına yapılan zamlarla 180 TL olduğunu belirten Mersin “Mart ayında 100 TL olan vatandaşımızın elektrik faturası Nisan ayında 137 TL (%37), 1Temmuzda 158 TL (%15), 1 Ekim’de 182 TL (%15) oldu. Kafasını kuma gömen iktidar partisi Aydın milletvekilleri ve ortağının Aydın’daki şakşakçıları artık otomatiğe bağlanan bu zamlarla ilgili ne diyecek merak içerisinde bekliyoruz. Biliyoruz kendi içlerinde onlar da isyan ediyor ama korkudan seslerini çıkaramıyorlar. Bol keseden dövizle verdiğiniz enerji yükünü vatandaşımızın üzerine yıkmakta kararlısınız. Dememiz o ki zamlardan dolayı, iktidarın ampülü yavaş yavaş sönüyor. Şalteri kapatmaya az kaldı.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.