Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN KAPLAN’DAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI

BAŞKAN KAPLAN’DAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI
29 Şubat 2020 - 2:25

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Suriye’nin İdlib kentinde düzenlenen hain saldırıda şehit olan 33 askerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Suriye’nin İdlib kentinde Türk askerlerine yönelik düzenlenen hain saldırıya çok sert tepki gösterdi. Ülkenin milli güvenliğini korumak ve bölgede yaşanan insanlık dramını sona erdirmek üzere İdlib’de bulunan birliklere yönelik yapılan saldırıyı derin üzüntü ile karşıladıklarını belirten Kaplan, bu nedenle belediye olarak tüm etkinliklerini iptal ettiklerini ifade etti. Şehit yakınlarına başsağlığı, yaralı askerlere ise acil şifalar dileyen Kaplan, günün birlik ve beraberlik günü olduğunu vurguladı.

Kaplan mesajında şu ifadeleri kullandı: Koçarlı halkının duası her zaman güvenlik güçlerimizle beraberdir. Yüreklerimizin yandığı böyle günlerde milletçe her zamankinden daha fazla kenetlenmeli, birlik ve beraberliğimizi göstermeliyiz. Her zaman zalimlere karşı mazlumların yanında olan, cennet vatanımızı canı pahasına savunan ve vatanımızın birliği için İdlib’de bulunan silahlı kuvvetlerimiz yapılan bu alçak saldırıyı karşılıksız bırakmamış, bırakmamaya da devam edecektir. Aziz Türk Milletinin başı sağ olsun. (İHA)

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.