Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN DİNÇER’DEN ESNAFA MÜJDE

BAŞKAN DİNÇER’DEN ESNAFA MÜJDE
13 Şubat 2020 - 22:25

16 Şubat 2020 Pazar Günü düzenlenecek Çine Deve Güreşi Festivali öncesi Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’den esnafa müjdeli haber geldi.

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar göz önüne alınarak sadece Çine Esnafının senede bir günde olsa can suyu olması temennisiyle Pazar günkü deve güreşinde ücretsiz olarak satış yapabilecekleri açıkladı.Esnafımızda bu destekleri için Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer teşekkür ziyaretinde; “her zaman olduğu gibi esnafımızın ayakta kalması için canla başla çalışmaya devam edeceklerini” belirterek, “satış yapmak isteyen Çineli esnafımız 15 Şubat Cumartesi günü saat 17:00’a kadar Zabıta Amirliğine müracaat ederek isimleri yazdırabileceklerini, ayrıca İlçemizin Şehidi olduğu için güreş esnasında davul zurna çalınmayacağını” belirtti.

Dernek Başkanı Mevlüt Toker de; “Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e ve Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini, güreşlerin bayan ve çocuklara ücretsiz olacağını” söyleyerek herkesi Çine Deve Güreşi Festivaline davet etti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.