Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

BAŞKAN APAYDIN’A YAZIKENTTEN TAM DESTEK

BAŞKAN APAYDIN’A YAZIKENTTEN TAM DESTEK
22 Şubat 2019 - 19:43

Mahalle ziyaretleri kapsamında Yazıkent mahalle halkı ile bir araya gelen Bozdoğan Belediye başkanı Tümer Apaydın seçimden seçime ziyaret edip boy gösterenlere sert çıktı.

Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın “Seçimden seçime gelip sizi hatırladılar. Yapacağız, edeceğiz diyerek Boy gösterip gittiler. Yazıkent halkı bunları çok iyi biliyor. İyi günde kötü günde yanında kim olduğunu çok iyi biliyor” diye konuştu.

SÖZ VERDİK YAPTIK

Yazıkent’e birçok hizmet ve yatırım yapıldığının altını çizen Başkan Apaydın “Yazıkent halkı vefalıdır. Biz hiçbir zaman cak cek lerle siyaset yapmadık.Yapacağız dedik Yaptık. 2014’de Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu buraya geldiğinde bu yolun Yazıkentlilere yakışmadığını belirterek Kaymak gibi asfalt sözü vermişti. Bu sözümüzü tutarak Büyükşehir ile el ele vererek sizlere yakışan sıcak asfalt yol çalışmasını yaptık. Sözünü verdik tuttuk” dedi.

Yazıkent mahallesinde altyapı çalışmalarının yenilendiğini belirten Başkan Apaydın “Mahallemizdeki içme suyu hatlarını yenileyerek sizlerin kullanımına sunduk. Alt yapı çalışmalarının ardından okul yolunda düzenleme yaptık. Yazıkent mahallesi genelinde 15 bin metrekare taş döşeme çalışması yaparak vatandaşlarımıza yakışır cadde ve sokaklar inşa ettik” dedi.

YAZIKENT AKLINIZA YENİ Mİ GELDİ

İhmal edilmiş Yazıkent’e bağlı Kızılcakır, Emenni ve Paldımlık mevkilerinde taş döşeme, asfaltlama ve sosyal tesis çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Apaydın Yazıkent bugüne kadar ihmal edilmiş, herkes elinden geldiğince bir şeyler yapmış ancak yeterli mi diye sorarsanız değil. Göreve geldiğimiz günden bu yana Yazıkent halkı ile beraber çok işler başardık. Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde Yazıkent için hazırladığımız projeleri de bir bir hayata geçireceğiz.”dedi.

YAZIKENT KARARINI VERMİŞ

Yazıkent halkı iyi günde kötü günde kimin yanında olduğunu çok iyi biliyor diyen Başkan Apaydın “Bugün burada hep beraberiz dün de beraberdik yarın da beraber olacağız. Yazıkent için daha yapacak çok işimiz var. Ben hiçbir zaman seçimden seçime kapı çalan siyasetçi olmadım her zaman sizin yanınızdayım” diyerek Yazıkentlilerden 31 Mart için destek sözü istedi.

Yazıkent’e yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden vatandaşlar Başkan Apaydın’a tam destek sözü verdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.