Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN APAYDIN’A PERSONELDEN TAM DESTEK

BAŞKAN APAYDIN’A PERSONELDEN TAM DESTEK
26 Mart 2019 - 3:14

Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Belediye personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye personeli ile düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen Başkan Apaydın çalışmaları ve destekleri için teşekkür etti. Bozdoğana yapılan hizmetlerin hayata geçirilmesinde en büyük başarının personele ait olduğunu belirten Başkan Apaydın, “Gece gündüz demeden büyük bir özveri ile 55 mahallemize hizmet ettik. Bizler, hizmetlerimizi ve projelerimizi sizlerin emeği ve gayretiyle hayata geçirdik. Çalışmalarınız, özveriniz ve emeğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 

Kahvaltıda konuşan Başkan Apaydın, “Güzel ve önemli hizmetlere imza atan siz değerli personelime teşekkür ediyorum. Sizler fedakarca gece gündüz demeden çalışıp hizmet ürettiniz. Allah hepinizden razı olsun. Bu güne kadar iyi günde, kötü günde hep beraber olduk. Allah nasip ederse bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğim” dedi.

“HUZUR ŞEHRİ BOZDOĞAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bozdoğan’da huzuru inşa etmek için yola çıktıklarını belirten Başkan Apaydın, “Halka hizmetin, hakka hizmet anlayışı olduğu için çalışıyoruz. Biz Bozdoğanda huzuru inşa etmek için yola çıktık Huzur Kenti Bozdoğan için çalışıyoruz, bunun gayretini veriyoruz. Huzur şehri yapmak için de sizlerle birlikte yola devam edeceğiz inşallah.” dedi.

Bozdoğan Belediyesinde tüm çalışanların sendikalı olduğunu belirten Başkan Apaydın “Bozdoğan Belediyesinde çalışan bütün taşeron işçilerimizi sendikalı yaptık. Önümüzdeki günlerde inşallah o işçilerimizin de durumlarını daha iyi konuma getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.

Kahvaltıya katılan Bozdoğan Belediye personelleri Başkan Apaydın’a teşekkür ederek desteklerini belirttiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.