Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN APAYDIN MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN APAYDIN MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
14 Mart 2019 - 15:11

Bozdoğan  Belediye Başkanı  ve Millet İttifakı Adayı Tümer Apaydın ilçeyi karış karış gezerek vatandaş buluşmalarına devam ediyor. Coşkulu kalabalığın karşıladığı Apaydın mahalle halkına “boş konuşmaya değil, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı konuşmaya geldik” dedi.

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı S. Tümer Apaydın Koyuncular mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi. Başkan Apaydın’a CHP ve İYİ Parti Bozdoğan Yöneticileri, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ele ele vererek ilçede hizmetlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten Başkan Apaydın, bundan sonra da hizmetlere devam edeceklerini söyledi

Bütün bu hizmetleri sizlerle beraber başardık diyen Başkan Apaydın “Koyuncular mahallemize sizlerle beraber çok güzel hizmetler yaptık. Yazın tozdan kışın ise çamurdan geçilmeyen yollarımıza şimdi parke taşı döşendi. Mezarlık yolumuza taş döşeyerek sizlerin hizmetine sunduk. Mahallemizin girişinden meydana inen yol olan okul yolunu sizlere yakışır şekilde düzenledik. Cemiyet alanlarımız ile sizlerin hizmetinde” diye konuştu.

SÖZ VERDİ YAPTIK

Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadar boşa çıkarmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız diyen Başkan Apaydın “2014 de iyi su istemiştiniz. Biz başka bir şey istemiyoruz iyi suyumuzu getirelim demiştiniz. Verdiğimiz sözü tuttuk. İyi suyumuzu getirdik. Artık çeşmelerinizden iyi su akıyor. Söz verdik yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Sizlerin bize olan güvenini boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkarmayacağız” dedi.

Koyuncular mahallesine eli boş gelmediğini belirten Başkan Apaydın “Mahallemize yaptığımız hizmetlerin yanı sıra gençlerimizin bizden talebi oldu. İnşallah önümüzdeki içinde kafeterya ve halı sahanın da olduğu sosyal tesisimizin de şimdiden sözünü veriyorum. Yine 50 senedir yapılamayan yazıkent bozdoğan yolunu sıcak asfalt yaparak sizlerin hizmetine sunduk. Yazıkent koyuncular arasındaki yolumuzu da önümüzdeki dönem genişleterek sıcak asfaltla kaplayacağız.” Diyerek müjdeleri sıraladı.

Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Mahalle halkı Bozdoğanda hizmete devam, Bozdoğanda apaydınla yola devam sloganları atarak desteklerini  açıkladılar.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.