Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN APAYDIN “BİZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

BAŞKAN APAYDIN “BİZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
21 Şubat 2019 - 20:29

Bozdoğan Belediyesi, 2014 büyükşehir yasasıyla ilçeye bağlanarak mahalleye dönüşen yerleşim noktalarında her alanda başlattığı hizmet atağını sürdürüyor.

Her mahalleye bir sosyal tesis yapma hedefiyle yoluna devam eden ve mahallelerin eksiklerini giderme yolunda emin adımlarla ilerleyen Bozdoğan Belediyesi, ilçeye bağlı Konaklı ve Kızıltepe Mahallesine yapılan Sosyal Tesisleri hizmete sundu.

Bozdoğan’ın tüm mahallelerine hizmet ettiğinin altını çizen Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın “Bu işler bizim işimiz. Bizler iş yaparız, rakiplerimiz konuşup büyük laflar edip, karalama ve iftira söylemleri ile göz boyamaya çalışır. Bırakın onlar konuşsun biz de burada vatandaşlarımızın hayrına ne yapabiliriz, nasıl hayatlarını daha konforlu ve rahat hale getirebiliriz onlara kafa yoralım. Başkaları laf üretir biz iş üretiriz, hizmet ederiz” dedi.

SOSYAL TESİSLER HİZMETE AÇILDI

Daha önce köy statüsünde olan Konaklı ve Kızıltepe Mahallelerinde’nde hummalı çalışmalarını sürdüren Bozdoğan Belediyesi ayrım yapmadan gelen talepler doğrultusunda bütün mahallelere hizmet götürüyor.

Konaklı ve Kızıltepe mahallelerinin ihtiyacı olan sosyal tesislerin yapımı tamamlanıp dualarla hizmete açıldı. Açılışta konuşan Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, “Hizmetlerimiz kesintisiz devam ediyor, Konaklı ve Kızıltepe mahallelerimizde asfalt-yol çalışmalarının yanı sıra içme suyu, parke taşı döşeme çalışmaları gibi birçok hizmette bulunduk. Mahallelerimizin ihtiyacı olan cemiyet alanı ve sosyal tesisimizi de tamamlayıp sizlerle birlikte hizmete açıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Bozdoğan Konaklı ve Kızıltepe mahallelerinde yapılan açılışa Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, CHP ilçe başkanı Hasan Karayer, İYİ Parti ilçe başkanı Erhan Algan, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.