Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN APAYDIN ALTINTAŞ’I SALLADI

BAŞKAN APAYDIN ALTINTAŞ’I SALLADI
27 Mart 2019 - 4:33

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı S. Tümer Apaydın’ı ziyaret ettiği Altıntaş mahallesinde rengârenk havai fişek gösterisi eşliğinde muhteşem bir kalabalık karşıladı.

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı Tümer Apaydın, “Biz başkaları gibi iftira atmıyoruz, karalama yapmıyoruz. Biz sizlere yaptığımızı ve yapacağımızı söylüyor, söylediğimizi yapıyoruz, işte bu yüzden sizlerin kalbine, gönlüne giriyoruz” dedi.

Yıllardır yapılmayan hizmetleri gerçekleştirmenin gururunu yaşadığını belirten Başkan Apaydın “Altıntaş mahallemize 50 bin metrekarenin üstünde parke taşı döşemesi, mahalle arası yolların açılması, Beylikderesi yolunun asfaltlanması, Bulgur yolunun asfaltının yenilenmesi, tarımsal sulama, sosyal tesisler ve okulumuzun ana sınıfı gibi birçok yatırım ve hizmetimizi hayata geçirdik” dedi.

Karadut yolunun programa alındığını belirten Başkan Apaydın “Gökbelen, Bulgur yollarının yanı sıra Karadut yolunun müjdesini de vermek istiyorum. Karadut yolumuzun asfaltlanmasını 2019 programına aldık Allah nasip ederse o yolumuzu da asfalt kaplama yapacağız. Yine 3 mahallede sosyal tesis çalışmalarımız devam etmekte olup önümüzdeki günlerde açılışını hep beraber yaparız inşallah”dedi

ALTINTAŞ’A ÇAKILI BİR ÇİVİNİZ YOK

Biz yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatırken iktidar partisinin Altıntaş’a ne yaptığını soran Apaydın “Biz sizler için çalışırken, 50 bin metrekare taş döşerken, asfalt dökerken o arkadaşlar neredeydi. Biz 5 yıldır sahada alın teri dökerken onlar Altıntaş mahallesi için ne yaptılar. Altıntaş’a çakılı bir çiviniz mi var. Yatağan yoluna yıllar önce duble yol sözü verildi hani nerede duble yolumuz. Bırakın duble yolu bu vatan için canını vermiş şehitlerimizin anasının babasının yolunu bile yapmadınız. Şehit anasını babasını çamurda yürüttünüz. Onlar için ne yapsak az ama Bozdoğan Belediyesi olarak o yolları biz yaptık.

Bozdoğanın kararını verdiğini belirten Apaydın “31 mart günü Bozdoğanın söyleyeceği söz bellidir. Bozdoğan halkı çamurdan, gerilimden karalamadan yana değil, arkadaşlıktan, dostluktan, huzurdan ve hizmetten yana tavrını koymuş, kararını vermiş” dedi

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.