Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN ALTINTAŞ’IN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI

BAŞKAN ALTINTAŞ’IN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI
29 Şubat 2020 - 11:35

Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, Suriye’nin İdlib kentinde düzenlenen hain saldırıda şehit olan 33 asker için baş sağlığı diledi.

İdlib’te yaşanan hain saldırı sonrasında şehit düşen askerlerimiz için taziye mesajı yayınlanmadı haberimizin ardından Bozdoğan Belediyesi Basın biriminden gelen bilgilendirme ile Başkan Altıntaş’ın başsağlığı ve taziye mesajını sayfasından paylaştığı öğrenildi. Bizim takip etmiş olduğumuz Bozdoğan Belediyesi resmi sayfası ve Ufuk Altıntaş’ın kendi hesaplarında bir mesaj olmaması nedeniyle yazdığımız haber sonrasında gönderilen mesajı da kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Günün birlik beraberlik günü olduğunu belirten Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş “İdlib’de rejim güçlerinin Türk Silahlı Kuvvetlerimize yönelik gerçekleştirdiği hain saldırı sonucunda 33 kahraman askerimiz şehit olmuştur. Şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı, yaralı olan kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.