Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

BAŞKAN ALICIK AK PARTİ NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

BAŞKAN ALICIK AK PARTİ NAZİLLİ İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET
15 Ocak 2019 - 16:23

Başkan Alıcık, MHP Nazilli İlçe Teşkilatı ile birlikte AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak ve yönetimini ziyaret etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Ateş Akkaya ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Kırlıoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Başkan Alıcık, “Bugün İlçe Başkanımız Cüneyt Korkmaz, Kadın Kolları Başkanımız Birsen Karlıoğlu ve partililerimizle birlikte AK Parti İlçe Teşkilatımızı ziyarete geldik. Öncelikle bizleri sıcak bir karşılamayla kabul eden AK partili kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Alıcık, “Seçimlere kol kola giriyoruz. Büyükşehir adayımız Mustafa Savaş abimizle birlikte Aydın’ın geneline talibiz. Ben buradan seçmenimize sesleniyorum. Nazilli’de Alıcık’a oy veririz. Aydın’da ise başkasına derseniz hiç vermeyin. Çünkü biz bir bütünüz. Cumhuru temsil ediyoruz. Eğer bize oy verecekseniz Nazilli’de de Aydın’da da, diğer ilçelerde de aynı yere vermelisiniz. Seçmenimizden özellikle buna dikkat etmelerini istiyorum. Biz başarılı olmak zorundayız. Ağzımızdan ne söz çıkıyorsa onu yapmak zorundayız. Biz sadece Nazilli’yi değil büyükşehiri bir bütün olarak almak zorundayız” diye konuştu.

VuAz5H
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜĞÜNDE KAVGA: 3 YARALI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YUNANİSTAN RAHAT DURMUYOR!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GERMENCİK’TE FECİ ÖLÜM
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AYDIN’DA HER YERDE ARANIYOR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.